SPORTAM UN ATPŪTAI
Siguldā
Vidus ielā 1
t. 29351672
Jēkabpilī
Rīgas iela 190
t. 20244749

Interneta veikala iepirkšanās process 

 

Visas Okej.lv interneta veikalā pieejamās preces apskatāmas izvēlnē - lapas kreisajā pusē. Izvēlieties sev nepieciešamās preces un ievietojot tās iepirkumu grozā. Kad esat veicis savu izvēli, dodieties uz pirkuma grozu lapas augšpuses izvēlnē. Šeit Jums ir iespēja mainīt izvēlēto preču daudzumu vai izdzēst preces no pirkuma groza.

Pārliecinieties, ka Jūsu pirkumu grozs ir noformēts atbilstoši Jūsu vēlmēm un nosūtiet to mums, nospiežot pogu "Nosūtīt".

 

 

Vienas darba dienas laikā no Jūsu pasūtījuma saņemšanas brīža mēs uz Jūsu e-pastu nosūtīsim rēķinu par Jūsu izvēlētajām precēm. Piegāde bez maksas ja pirkuma summa pārsniedz 70.00 eiro . Bezmaksas piegāde neattiecas uz akcijas precēm, precēm ar atlaidi un lielgabarīta precēm, piemēram, kā Velosipēdi un slēpes .

 

Norēķināties par pirkumiem Jūs varat ar bankas pārskaitījumu, lietojot rēķinā uzrādītos mūsu uzņēmuma rekvizītus un norādot rēķina numuru , vai skaidrā naudā saņemšanas brīdī, mūsu veikalos Siguldā, Vidus ielā 1 un Jēkabpilī, Rīgas ielā 190.

Gadījumā, ja Jūsu pasūtītā prece pasūtīšanas brīdī nav pieejama mūsu veikalā, mēs sazināsimies ar Jums, lai informētu par iespējamo piegādes termiņu.

Veicot pirkumu lūdzu norādiet piegādes adresi un tālruņa numuru.

 

 

Ja Jums ir jautājumi par iepirkšanās procesu, sazinieties ar mums:

 

 

Adrese: Vidus iela 1, Sigulda, LV 2150

Mob. tālrunis: +37129351672

Tālrunis: 67972747
E-pasts: